Kalendář, služby správců

Před návštěvou střelnice nebo rezervací termínu se ujistěte, že se na střelnici nekoná uzavřená akce. Kalendář si stáhnete kliknutím na odkaz:

Kalendář střelnice a služby správců 2023

Střelba v prostoru střelnice je povolena jen se souhlasem správce střelnice a řídícího střelby. Není-li na střelnici přítomen klubem stanovený správce, je jakákoliv střelba zakázána.

Ve všední dny není zajišťována služba správce, přístup na střelnici ve stanovené provozní době je možný pouze po předchozí domluvě s některým z klubem pověřených správců střelnice a za jeho přítomnosti.

O víkendech a některých svátcích je klubem celoročně zajištěna služba správce střelnice dle provozní doby. Střelci a návštěvníci se zapisují a platí vstupné přímo na střelnici.

Správce se vždy před vstupem a otevřením střelnice zapisuje do evidenční knihy umístěné ve vývěsce na adrese Radčice 63.

 

 

Aktuality

Nová cena vstupného pro rok 2023

Pro kalendářní rok 2023 je pro veřejnost cena vstupného na střelnici 300,- Kč za osobu na den. Více informací naleznete v ceníku.

ČÍST DÁLE

Nedostupnost střelnice 28.12.2022

Vážení Střelci, Ve středu 28.12.2022 bude střelnice z důvodu konání klubové akce pro veřejnost uzavřena. Děkujeme za pochopení. SSK Jílové  

ČÍST DÁLE

Nedostupnost střelnice v pátek 9.12.2022

Vážení Střelci, v pátek 9.12.2022 bude střelnice z důvodu konání soukromé akce užavřena. Děkujeme za pochopení! SSK Jílové

ČÍST DÁLE

Kontakty

Český střelecký svaz, z.s.
Sportovně střelecký klub Jílové,
reg. č. 0256
Jiráskova 133, 511 01 Turnov